Profesjonalna klinika kosmetologii „Twój Sekret”, to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz ogromny wybór zabiegów dostosowany do Twoich potrzeb. Wszystko to w oparciu o doradztwo najlepszych specjalistów.

Potrzebujesz uzyskać efekt pięknej i gładkiej skóry?

A może chcesz pozbyć się trądziku i przebarwień?

Masz dość wyglądu zmęczonej twarzy i sińców pod oczami?

Pragniesz pozbyć się zmarszczek i przeciwdziałać ich powstawaniu by cieszyć się dłużej młodym wyglądem skóry?

Możemy Ci w tym pomóc

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy pakiet zabiegów Sekret Pięknej Twarzy w ramach którego wykonujemy takie zabiegi jak:

Nowość! Infuzja Tlenowa czyli nieinwazyjny, bezbolesny zabieg. Jest on oparty na technologii tlenu hiperbarycznego, czyli tlenu pod ciśnieniem, za pomocą którego dostarcza się w głąb skóry aktywne składniki, np. pochodzące z serum. Wszystko to dobierane jest przez kosmetologa do rodzaju i potrzeb Twojej skóry, aby zapewnić Ci optymalny i długotrwały efekt.

Rezultat zobaczysz już po pierwszym zabiegu. Skóra będzie wyglądać młodziej. Jest to idealny zabieg dla osób, które mają wysuszoną cerę i chcą uniknąć przedwczesnego starzenia się skóry. Zabieg wykonywany regularnie zapewnia młodo wyglądającą skórę, mimo upływającego wieku.

Peelingi Chemiczne czyli zaawansowane technologicznie preparaty, które są rozwiązaniem na wiele problemów skóry i tym samym są niebolesne i nieinwazyjne.

Peeling Kawitacyjny zabieg, który pozwoli dogłębnie oczyścić Twoją skórę. Ten bezbolesny zabieg jest alternatywną dla tradycyjnego manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie martwych komórek oraz zanieczyszczeń następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Często stosowany jest jako dodatek do zabiegów pielęgnacyjnych.

Mezoterapia Mikroigłowa czyli lifting bez skalpela.

Jeśli widzisz już u siebie pierwsze oznaki starzenia, chcesz zmniejszyć widoczne zmarszczki jednak nie chcesz jeszcze korzystać z medycyny estetycznej, to zabieg mezoterapii mikroigłowej jest dla Ciebie.

Pamiętaj, że regularne wizyty w salonie kosmetycznym już od wczesnego wieku, a także profesjonalnie dobrana pielęgnacja domowa, to gwarancja dla Ciebie świetnie wyglądającej skóry. Jeśli w odpowiednim czasie nie zadbasz o swoją cerę, przyjdzie taki moment, że zaczną pojawiać się na niej zmarszczki, zmniejszy się elastyczność, będzie na niej widać zmęczenie, podkład nie będzie już wyglądał tak świeżo, a makijaż oczu zacznie uwydatnić pierwsze zmarszczki. To wszystko zaczyna się już dziać po 25 roku życia, bo wtedy skóra przestaje produkować kolagen i elastynę i dlatego zaczynają się pierwsze oznaki starzenia.

Odpowiednio dobrane zabiegi z kosmetologii mogą opóźnić ten proces i sprawić, że będziesz wyglądać młodo pomimo upływu czasu.

Jeśli nadal nie wiesz jaki zabieg jest dla Ciebie odpowiedni i od czego powinnaś zacząć, napisz lub zadzwoń do nas.

Twój Sekret – ul. Zwycięstwa 73a, 42-450 Ciągowice, Katowice, Poland
(+48) 507-715-500

Opowiedz nam o tym na czym aktualnie Ci zależy, czego potrzebujesz. Zapytamy o Twoją największą potrzebę skóry i dobierzemy zabiegi pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb.

U nas znajdziesz również usługę stylizacji rzęs więcej

Szukasz innowacji w dziedzinie kosmetologii? Zobacz czym jest HIFU

Pomagamy poczuć piękno na Twojej skórze.