Wyglądaj pięknie bez względu na porę dnia

Codzienne wykonywanie makijażu zajmuje Ci zbyt dużo czasu? Chciałabyś od razu po obudzeniu się wyglądać pięknie, a poranne przygotowania ograniczyć do minimum? Właśnie z myślą o osobach takich jak Ty powstał makijaż permanentny. To usługa, dzięki której na Twojej twarzy zagości perfekcyjny make-up oczu, ust czy brwi i pozostanie na dłużej!

Na czym polega makijaż permanentny?

Makijaż permanentny to innowacyjny zabieg kosmetyczny, który polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnych pigmentów barwiących ją na długi czas. Wykonanie tego zabiegu przypomina nieco proces robienia tatuażu, jednak jest znacznie bezpieczniejsze.

Podczas makijażu permanentnego kosmetolog wprowadza pigment do warstwy podstawnej naskórka (na głębokość 0,3 – 0,8 mm; porównawczo, przy tatuażu jest to 0,8 – 1,4 mm). Tak wykonany make-up utrzymuje się przez okres od ok. 2 do 5-6 lat, bardzo powoli tracąc intensywność.
WEDŁUG MOJEJ WIEDZY ZDOBYTEJ NA STUDIACH WARSTWA PODSTAWNA JEST DO 0,45 MM, POWYŻEJ 0,6 MM ZACZYNA SIĘ SKÓRA WŁAŚCIWA

Jak przeprowadzany jest makijaż permanentny?
W trakcie zabiegu specjalistka – nazywana LINERGISTKĄ:

  • przeprowadza dogłębną analizę Twojego kształtu twarzy – tak, aby przy pomocy makijażu permanentnego zniwelować jej niedoskonałości i podkreślić Twoją urodę,
  • oczyszcza i dezynfekuje dokładnie Twoją skórę, aby zapobiec powstaniu infekcji,
  • zakreśla kontury ust, linii na powiekach oraz brwiach – tak, aby były perfekcyjne,
  • dobiera tonację barwną makijażu do typu urody (w porozumieniu z Tobą)– efekt powinien w naturalny sposób podkreślić Twoje piękno,
  • aplikuje znieczulenie miejscowe, aby zniwelować dyskomfort, NIE

ZAWSZE TO ZNIECZULENIE JEST KONIECZNE BO DYSKOMFORT JEST NAPRAWDĘ NIEWIELKI

  • przystępuje do aplikacji barwnika pod skórę – procedura powinna być bezbolesna, ale wszystko zależy od tego, jak wrażliwą jesteś osobą.
  • Zabieg makijażu permanentnego trwa ok. 1-2 godzin. Tuż po jego zakończeniu efekt będzie wyglądał na „przerysowany” i może się pojawić delikatna opuchlizna. Nie obawiaj się jednak – skóra odzyska idealny wygląd w krótkim czasie.

Po ok. miesiącu powinnaś wrócić do KLINIKI, aby Twój makijaż permanentny przeszedł subtelną korektę.

Dla kogo jest makijaż permanentny?
Makijaż permanentny jest rozwiązaniem dla niemal każdej kobiety. Świetnie sprawdzi się zwłaszcza wówczas, gdy:

  • zależy Ci na skorygowaniu niedoskonałości urody – np. zamierzasz wyrównać niewyraźny kontur ust, optycznie zniwelować efekt opadającej powieki czy na stałe podkreślić brwi,
  • chcesz zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu i mieć pewność, że zawsze wyglądasz doskonale,
  • zmagasz się z alergią na tradycyjne kosmetyki.

Zamierzasz skorzystać z makijażu permanentnego?

Klientki z miast takich jak Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie i ich okolic zapraszamy do KLINIKI Twój Sekret. Czeka na Ciebie najnowocześniejszy sprzęt do wykonywania tego zabiegu oraz zespół doświadczonych KOSMETOLOGÓW – LINERGISTEK. Umów się na wizytę!