Poznaj pełną gamę zabiegów odmładzających w naszym salonie. Wypełniacze, nici liftingujące, osocze bogatopłytkowe, usuwanie blizn, usuwanie naczynek i nasze nowości.

Jeśli chcesz:

odzyskać młody wygląd skóry,

pozbyć się zmarszczek,

poprawić owal twarzy,

powiększyć usta,

poprawić wygląd policzków, to u nas znajdziesz rozwiązanie.

Zapewniamy fachową pomoc.

Dzięki naszym zabiegom odzyskasz młody, naturalny wygląd skóry bez efektu sztuczności przy maksymalnym bezpieczeństwie.

W naszym gabinecie znajdziesz zabiegi takie jak:

Ostrzykiwanie Zabieg polecany dla osób borykających się np. z marszczkami na czole. Poprzez podanie toksyny botulinowej uzyskujemy rozluźnienie mięśni mimicznych i wygładzenie skóry, a także znaczne zmniejszenie wydzielania potu (w przypadku leczenia nadpotliwości).

Mezoterapia cienkoigłowa z użyciem osocza bogatopłytkowego (PRP) jest zabiegiem mającym na celu rewitalizację skóry, poprawę jej napięcia i elastyczności, a także jej zagęszczenie i rozświetlenie, przez co skóra wygląda młodziej i zdrowiej. Dzięki odpowiedniej obróbce krwi własnej pacjenta (pobranej przy użyciu specjalnego zestawu zabiegowego, a następnie poddanej odpowiedniej obróbce – odwirowaniu i separacji osocza), otrzymujemy autologiczny koncentrat płytek krwi, zawieszony w niewielkiej ilości osocza. Płytki krwi zawierają ponad 60 substancji czynnych – naturalnych czynników wzrostu, niezbędnych do naprawy tkanek, przebudowy naczyń i regeneracji narządów.

Zabieg HIFU (high intensity focused ultrasound) służy do uzyskania długotrwałego efektu liftingu twarzy i ciała. Technologia ta wykorzystuje skoncentrowane wiązki fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu powodując termiczne mikrouszkodzenia, na skutek których dochodzi do skurczu włókien kolagenowych, koagulacji białek i przebudowy tkanki łącznej.

Hifu to bezinwazyjny lifting Hifu

Najskuteczniejszy zabieg medycyny estetycznej!

możliwość ujędrnienia każdej części ciała

uzyskanie świetnego efektu już po pierwszym zabiegu 

możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok

długotrwałe utrzymywanie się efektu 

Działanie:
Przez termoablację precyzyjnie celowanych komórek głębokich warstw skóry dochodzi do indukcji stanu zapalnego. Organizm w odreagowaniu obronnym odpowiada uruchomieniem procesu gojenia – neokolagenozą – zainicjowaniem powstawania nowego kolagenu. W trakcie zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia powierzchni skóry dzięki selektywnemu działaniu na wybranych warstwach głębszych.

Wskazania:
Zabieg zalecany jest w celu odmłodzenia i poprawy wyglądu zarówno skóry, jak i owalu twarzy, gdy widoczne są objawy starzenia, tj. zmarszczki płytkie i głębokie, bruzdy, nawisy, szczególnie tzw. chomiki w obrębie żuchwy.

Wypełniacze

Preparaty nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają objętość, modelują usta, poprawiają kontur twarzy, pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry, dzięki czemu nawet po wchłonięciu preparatu skóra wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Mezoterapia igłowa to dostarczanie w głąb skóry substancji aktywnych zawartych w specjalistycznych preparatach leczniczych poprzez iniekcje skórne. Zabieg ma za zadanie pobudzić, zrewitalizować, odżywić i zregenerować tkankę. Systematycznie stosowane zabiegi mezoterapii powodują regenerację skóry oraz jej odmłodzenie. Pobudzają syntezę kolagenu i elastyny, powodują wyraźny wzrost nawilżenia skóry, poprawiają mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększają metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Mezoterapia igłowa przynosi efekt, gdy wykonywana jest w serii kilku zabiegów. Zwykle jest to seria 4-6 zabiegów, którą należy powtarzać co 4-6 miesięcy. Zabiegi najlepiej przeprowadzać zimą lub wczesną wiosną, gdyż słońce może powodować przebarwienia w miejscu iniekcji.

Jeśli nie wiesz, który zabieg jest idealny dla Ciebie, napisz do nas lub zadzwoń i umów się na konsultacje do specjalisty.

Twój Sekret – ul. Zwycięstwa 73a, 42-450 Ciągowice, Katowice, Poland
(+48) 507-715-500

Twój Sekret – ul. Zwycięstwa 73a, 42-450 Ciągowice, Katowice, Poland
(+48) 507-715-xxx – (kliknij, aby zobaczyć numer)
email: rezerwacje@twoj-sekret.com